image image image
* * *
Monday August 19 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
41 UCAPAN KATA ALUAN KETUA PENGARAH JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK Thursday, 11 June 2015 administrator 3034
42 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI JUN 2015 Wednesday, 27 May 2015 administrator 3293
43 KEMUDAHAN PENGINAPAN UNTUK PELAJAR BARU SESI JUN 2015 Tuesday, 26 May 2015 administrator 2253
44 PENDAFTARAN PELAJAR SENIOR SESI JUN 2015 Tuesday, 26 May 2015 administrator 2234
45 TAWARAN KEMUDAHAN PENGINAPAN UNTUK PELAJAR BARU SESI JUN 2015 Tuesday, 19 May 2015 administrator 2439
46 KEPUTUSAN PEPERIKSAAN AKHIR SEMESTER DISEMBER 2014 Tuesday, 12 May 2015 administrator 2154
47 IKLAN PERTANDINGAN VIDEO ANIMASI Thursday, 07 May 2015 administrator 2333
48 SEMINAR PEMERKASAAN EKONOMI KOMUNITI Thursday, 19 March 2015 administrator 1812
49 SEMINAR FASIH BAHASA INGGERIS DI POLITEKNIK JELI Thursday, 12 March 2015 administrator 940
50 PROGRAM PENANDA ARAS POLITEKNIK JELI DI POLITEKNIK SANDAKAN Sunday, 08 March 2015 administrator 1069

Page 5 of 18