image image image
* * *
Thursday September 19 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
151 SALAM AIDILFITRI Thursday, 02 September 2010 administrator 3416
152 PILIHANRAYA KECIL JPP POLITEKNIK JELI KELANTAN SESI JUN 2010 Sunday, 22 August 2010 administrator 5260
153 SELAMAT MENYAMBUT RAMADHAN AL-MUBARAK ! Monday, 09 August 2010 administrator 2092
154 JADUAL KELAS TERKINI Sunday, 25 July 2010 administrator 2830
155 FIESTA MAKAN DURIAN POLITEKNIK JELI Sunday, 25 July 2010 administrator 3681
156 KURSUS PERANCANGAN STRATEGIK CPCM B/3 Thursday, 15 July 2010 administrator 3578
157 SEKITAR MINGGU SUAI KENAL JULAI 2010 Sunday, 04 July 2010 administrator 2836
158 MINGGU SUAIKENAL SESI JULAI 2010 Tuesday, 22 June 2010 administrator 2386
159 e-SEMAK - Semak Keputusan Peperiksaan Akhir Semester Tuesday, 15 June 2010 administrator 8969
160 BLOG UNIVERSITI POLITEKNIK MALAYSIA Thursday, 10 June 2010 administrator 3961

Page 16 of 18