image image image
* * *
Thursday September 19 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
141 KARNIVAL SUKAN POLITEKNIK JELI SESI DISEMBER 2010 Tuesday, 11 January 2011 administrator 3277
142 FAIL REKOD PENSYARAH 2010 Monday, 03 January 2011 administrator 3791
143 KEJOHANAN FUTSAL TERBUKA POLITEKNIK JELI 2010 Saturday, 01 January 2011 administrator 3947
144 e-SEMAK - Semak Keputusan Peperiksaan Akhir Smester ! Friday, 26 November 2010 administrator 2951
145 KURSUS AUTOCAD 2D & 3D ESSENTIAL SKILL DEVELOPMENT Friday, 19 November 2010 administrator 6351
146 MAKLUMAN/PENGUMUMAN2 Wednesday, 10 November 2010 administrator 2135
147 MAKLUMAN/PENGUMUMAN1 Sunday, 07 November 2010 administrator 2295
148 ANUGERAH KECEMERLANGAN PELAJAR POLITEKNIK 2010 (AKEPP 2010) Monday, 25 October 2010 administrator 3970
149 JADUAL PEPERIKSAAN FINAL SEMESTER JUN 2010 Saturday, 23 October 2010 administrator 2855
150 PROGRAM PEMANTAPAN KESEDARAN KENDIRI PELAJAR POLITEKNIK ZON TIMUR Sunday, 03 October 2010 administrator 3893

Page 15 of 18