image image image
* * *
Thursday December 13 , 2018
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 PERMOHONAN PENGGUNAAN WIFI Monday, 03 December 2018 administrator 27
2 Kalendar Akademik 2018/2019 Sunday, 07 October 2018 administrator 309
3 Draf Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Jun 2018 Monday, 27 August 2018 administrator 192
4 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Semester Pendek 2018 Monday, 11 June 2018 administrator 362
5 MAJLIS KONVOKESYEN KE 5 Tuesday, 17 April 2018 administrator 422
6 Malaysian University English Test (MUET) Thursday, 29 March 2018 administrator 484
7 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Disember 2017 Wednesday, 14 March 2018 administrator 516
8 SEBUTHARGA BAGI MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER/ DAKWAT PENCETAK DAN MESIN PENYALIN KE POLITEKNIK JELI KELANTAN Monday, 14 August 2017 administrator 318
9 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI JUN 2017 Thursday, 25 May 2017 administrator 1609
10 JADUAL PEPERIKSAAN AKHIR SESI JUN 2018 Wednesday, 08 March 2017 administrator 167

Page 1 of 18