image image image
* * *
Thursday April 19 , 2018
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 MAJLIS KONVOKESYEN KE 5 Tuesday, 17 April 2018 administrator 10
2 Malaysian University English Test (MUET) Thursday, 29 March 2018 administrator 88
3 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Disember 2017 Wednesday, 14 March 2018 administrator 156
4 SEBUTHARGA BAGI MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER/ DAKWAT PENCETAK DAN MESIN PENYALIN KE POLITEKNIK JELI KELANTAN Monday, 14 August 2017 administrator 175
5 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI JUN 2017 Thursday, 25 May 2017 administrator 1237
6 KEMASUKKAN MEGA KE POLITEKNIK-POLITEKNIK MALAYSIA Thursday, 16 June 2016 administrator 478
7 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI DISEMBER 2016 Tuesday, 31 May 2016 administrator 2431
8 TAKLIMAT WORK BASED LEARNING DI POLITEKNIK KOTA BHARU Thursday, 19 May 2016 administrator 1830
9 POLITEKNIK JELI ANJUR KURSUS PSH Tuesday, 17 May 2016 administrator 1507
10 KURSUS PENCEGAHAN KEBAKARAN PJK Wednesday, 11 May 2016 administrator 1172

Page 1 of 17