image image image
* * *
Monday August 26 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 PERMOHONAN PENGGUNAAN WIFI Sunday, 23 June 2019 administrator 419
2 ARAHAN-ARAHAN PEPERIKSAAN DAN KAEDAH PENILAIAN Thursday, 13 June 2019 administrator 133
3 DRAF JADUAL WAKTU PEPERIKSAAN AKHIR SESI DISEMBER 2018 Tuesday, 12 February 2019 administrator 460
4 Kalendar Akademik 2018/2019 Sunday, 07 October 2018 administrator 2216
5 Draf Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Jun 2018 Monday, 27 August 2018 administrator 511
6 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Semester Pendek 2018 Monday, 11 June 2018 administrator 642
7 MAJLIS KONVOKESYEN KE 5 Tuesday, 17 April 2018 administrator 744
8 Malaysian University English Test (MUET) Thursday, 29 March 2018 administrator 791
9 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Disember 2017 Wednesday, 14 March 2018 administrator 788
10 SEBUTHARGA BAGI MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER/ DAKWAT PENCETAK DAN MESIN PENYALIN KE POLITEKNIK JELI KELANTAN Monday, 14 August 2017 administrator 490

Page 1 of 18