image image image
* * *
Thursday September 19 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
61 PROGRAM AKADEMIK PELAJAR DIPLOMA AKUAKULTUR: AKTIVITI TAMAN LAUT DI PULAU REDANG Monday, 28 April 2014 administrator 7341
62 JEMPUTAN PERBINCANGAN PENYEDIAAN PREMIS SEWAAN Tuesday, 22 April 2014 administrator 4276
63 JADUAL PEPERIKSAAN SESI DISEMBER 2013 Sunday, 06 April 2014 administrator 2100
64 PERUBAHAN NO. TELEFON POLITEKNIK JELI Tuesday, 21 January 2014 administrator 3707
65 KEPUTUSAN PEPERIKSAAN AKHIR SEMESTER JUN 2013 Thursday, 21 November 2013 administrator 2551
66 PANDUAN LAPOR DIRI PELAJAR SENIOR POLITEKNIK JELI KELANTAN SESI DIS 2013 Thursday, 14 November 2013 administrator 2799
67 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI DIS 2013 Friday, 04 October 2013 administrator 3119
68 PERTANDINGAN DEBAT & PIDATO BAHASA MELAYU POLITEKNIK MALAYSIA SIRI 2/2013 Sunday, 22 September 2013 administrator 2560
69 TAWARAN PENYEDIAAN PREMIS PENYEWAAN Wednesday, 28 August 2013 administrator 2679
70 MAJLIS SAMBUTAN HARI RAYA AIDILFITRI PERINGKAT POLITEKNIK JELI 2013/1434 Monday, 05 August 2013 administrator 2383

Page 7 of 18