image image image
* * *
Tuesday September 17 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
51 PENAMBAHAN / PENGGUGURAN KURSUS Monday, 01 December 2014 administrator 2117
52 RAYUAN KEPUTUSAN PEPERIKSAAN Monday, 01 December 2014 administrator 2143
53 KEPUTUSAN PEPERIKSAAN AKHIR SEMESTER JUN 2014 Monday, 24 November 2014 administrator 2295
54 PENDAFTARAN PELAJAR SENIOR SESI DISEMBER 2014 Saturday, 22 November 2014 administrator 2580
55 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI DIS 2014 Thursday, 30 October 2014 administrator 2548
56 MAJLIS PELANCARAN DOKUMEN PELAN STRATEGIK 2014-2017 POLITEKNIK JELI KELANTAN Wednesday, 03 September 2014 administrator 2346
57 MAJLIS SAMBUTAN HARI RAYA 2014 & PELANCARAN PELAN STRATEGIK PJK 2014 - 2017 Tuesday, 12 August 2014 administrator 2570
58 Program "SEMANIS RAMADHAN" Thursday, 17 July 2014 administrator 2171
59 MAJLIS IFTAR PERDANA PJK 1435/2014 Friday, 04 July 2014 administrator 2422
60 PENGGUNAAN WEBMAIL 1GovUC Monday, 12 May 2014 administrator 3426

Page 6 of 18