image image image image
* * * *
Thursday March 21 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 DRAF JADUAL WAKTU PEPERIKSAAN AKHIR SESI DISEMBER 2018 Tuesday, 12 February 2019 administrator 117
2 PERMOHONAN PENGGUNAAN WIFI Monday, 03 December 2018 administrator 178
3 Kalendar Akademik 2018/2019 Sunday, 07 October 2018 administrator 1181
4 Draf Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Jun 2018 Monday, 27 August 2018 administrator 289
5 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Semester Pendek 2018 Monday, 11 June 2018 administrator 466
6 MAJLIS KONVOKESYEN KE 5 Tuesday, 17 April 2018 administrator 515
7 Malaysian University English Test (MUET) Thursday, 29 March 2018 administrator 584
8 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Disember 2017 Wednesday, 14 March 2018 administrator 589
9 SEBUTHARGA BAGI MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER/ DAKWAT PENCETAK DAN MESIN PENYALIN KE POLITEKNIK JELI KELANTAN Monday, 14 August 2017 administrator 360
10 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI JUN 2017 Thursday, 25 May 2017 administrator 1702

Page 1 of 18