image image image image
* * * *
Friday March 22 , 2019
Font Size
   

Berita

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 DRAF JADUAL WAKTU PEPERIKSAAN AKHIR SESI DISEMBER 2018 Tuesday, 12 February 2019 administrator 121
2 PERMOHONAN PENGGUNAAN WIFI Monday, 03 December 2018 administrator 179
3 Kalendar Akademik 2018/2019 Sunday, 07 October 2018 administrator 1194
4 Draf Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Jun 2018 Monday, 27 August 2018 administrator 291
5 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Semester Pendek 2018 Monday, 11 June 2018 administrator 467
6 MAJLIS KONVOKESYEN KE 5 Tuesday, 17 April 2018 administrator 518
7 Malaysian University English Test (MUET) Thursday, 29 March 2018 administrator 585
8 Jadual Waktu Peperiksaan Akhir Sesi Disember 2017 Wednesday, 14 March 2018 administrator 590
9 SEBUTHARGA BAGI MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER/ DAKWAT PENCETAK DAN MESIN PENYALIN KE POLITEKNIK JELI KELANTAN Monday, 14 August 2017 administrator 361
10 PENDAFTARAN PELAJAR BARU SESI JUN 2017 Thursday, 25 May 2017 administrator 1703

Page 1 of 18